Binekle markete gitme

Binekle markete gitme

Beyler selamlar botta biyerlerde farmlarken üstüm dolunca markete gidip satıyor otomatik. Markete giderken bineğe binip gitmesi için yapabilceğimiz bir ayar var mıdır ? Genelde vadide oluyorum ışınlayıcının yanında giderken ve dönerken ışınlayıcı kullanmayı ayarlamakta olabilir

KingofAveloonnnn wrote:

kardeşim botun zaten kendisi ışınlanarak gidiyor otomatik. bot ekranında karakterin hp si ve sp nin göründügü kısımda ışınlayıcı var zaten W yazar onun solunda onu yeşil tık yaparsan ısınlanarak gider.

Arkadaş bunu biliyor mu bilmem ama ışınlanmanın var olması binekle gitmenin eksikliğini telafi etmiyor. Ben ışınlanmayı kullanmamaya çalışıyorum özellikle balık botu v.s. yaparsanız ısınlanırken oyun attıgında aktiviteyi gerçekleştirmeyip orada bekleyebiliyor veya buga girebiliyor bence binekle gideceği yere gitmesi güzel bir eklenti olabilir ?(
      emekli

KingofAveloonnnn wrote:

kardeşim botun zaten kendisi ışınlanarak gidiyor otomatik. bot ekranında karakterin hp si ve sp nin göründügü kısımda ışınlayıcı var zaten W yazar onun solunda onu yeşil tık yaparsan ısınlanarak gider.

Sağol dostum bilgim yoktu öğrendiğim çok iyi oldu.

Arkadaş bunu biliyor mu bilmem ama ışınlanmanın var olması binekle gitmenin eksikliğini telafi etmiyor. Ben ışınlanmayı kullanmamaya çalışıyorum özellikle balık botu v.s. yaparsanız ısınlanırken oyun attıgında aktiviteyi gerçekleştirmeyip orada bekleyebiliyor veya buga girebiliyor bence binekle gideceği yere gitmesi güzel bir eklenti olabilir ?([/quote]

Bencede bineği ayarlayabilmekte önemli. Otomatik binek besleme var mı botta peki ?