M2bob toplu sorunlar

M2bob toplu sorunlar

New

1:Sorun ışınlanma farmbot veya level bot kullanırken çoğu haritada harita dışına çıkıyor ve bug oluyor client çökmez ve yeniden başlatmazsa kendini oyundan sürekli düşüyor sonsuz döngüye giriyor 1000kerede olsa oyundan atıyor bu yüzden bugün hesaplarım kapatıldı 30 kere felan düştü oyundan bilgisayar başında değildim bu sorunu düzeltin hayalet orman kızıl orman örümcek zindanı sohan dağı bu haritalarda 1 hesabım düzgünse öbüründe bu olay meydana geliyor buda örmeği: ScreenRecorderProject1 - YouTube youtube.com/watch?v=UjotPBsCTJ8&feature=youtu.b

2.Sorun toplama big range normalde çok attırmıyordu yeni sürümle birlikte client çok fazla çöküyor genişde itemler uzakta kalıyor toplamıyor

3.wait hack normalde geri attırmıyordu ama bazen geri attırıyor ve client çöküyor bu yüzden eski sürümdeyim hala

4:pot bitince markete gittiğinde buga giriyor bazen market açılmıyor yarım saat bekliyor orda sonra geri gidiyor

ÖNERİ: Big range çok uzağı topluyor bu yüzden client çöküyor genişde çok kısa kalıyor itemler uzakta kalıyor alamıyor bunların ortasında oyundan attırmayacak toplama eklenebilirmi ne çok uzağı toplucak nede geniş gibi yakını ?

BUNLARI İNGİLİZCEYE ÇEVİRİP SLAİTE ATABİLİRMİSİNİZ

@.FANKI @Slait @Halabaya @KIZILPENCE

New

Nickin gözükmüş videoyu kaldır istersen. Toplama ile ilgili bi çalışma var bildiğim kadarıyla son 1-2 sürümdür big range sıkıntılı. Şu an bu ışınlanmadaki bugun oluşma sebebini söyleyeyim bob tarafından düzeltilene kadar en azından işini görürsün. Duvara yakın yerler ve dar haritalarda oluyor geniş 1. ve 2. Köy gibi haritaların aynı oranda geniş bölgelerinde sıkıntı yaşamazsın. Mesela çölün ortasındaki yapının etrafında bile duvara takılırken olmuştu. Dümdüz bi alana şu an için çalışman gerekiyor. Market problemi sanırım şu tıklamalı Marketi Aç ile alakalı 2. sefer geldiğinde düzeliyor ama bazen bekliyor bi süre orada
      emekli

New

YuutaDark06 wrote:

1:Sorun ışınlanma farmbot veya level bot kullanırken çoğu haritada harita dışına çıkıyor ve bug oluyor client çökmez ve yeniden başlatmazsa kendini oyundan sürekli düşüyor sonsuz döngüye giriyor 1000kerede olsa oyundan atıyor bu yüzden bugün hesaplarım kapatıldı 30 kere felan düştü oyundan bilgisayar başında değildim bu sorunu düzeltin hayalet orman kızıl orman örümcek zindanı sohan dağı bu haritalarda 1 hesabım düzgünse öbüründe bu olay meydana geliyor buda örmeği: ScreenRecorderProject1 - YouTube youtube.com/watch?v=UjotPBsCTJ8&feature=youtu.b

2.Sorun toplama big range normalde çok attırmıyordu yeni sürümle birlikte client çok fazla çöküyor genişde itemler uzakta kalıyor toplamıyor

3.wait hack normalde geri attırmıyordu ama bazen geri attırıyor ve client çöküyor bu yüzden eski sürümdeyim hala

4:pot bitince markete gittiğinde buga giriyor bazen market açılmıyor yarım saat bekliyor orda sonra geri gidiyor

ÖNERİ: Big range çok uzağı topluyor bu yüzden client çöküyor genişde çok kısa kalıyor itemler uzakta kalıyor alamıyor bunların ortasında oyundan attırmayacak toplama eklenebilirmi ne çok uzağı toplucak nede geniş gibi yakını ?

BUNLARI İNGİLİZCEYE ÇEVİRİP SLAİTE ATABİLİRMİSİNİZ

@.FANKI @Slait @Halabaya @KIZILPENCE

Özellikle geniş toplamanın kısa kalmasına çok katılıyorum. 24-25 rangeden fazlasında toplayamıyor. big range'de çok fazla geliyor. 30-35 rangede kasamıyorum bu yüzden

New

Msconfig wrote:

sorcerforler wrote:

Msconfig wrote:

Okey, kral eventi vb. Etkinlik eşyalarını toplarken mi ban yiyoruz oynarken mi? Nasıl yakalıyorlar?

Böyle bir şey yok. Bi ara insanlar okey oynama Ms si ile alakalı olduğunu zanetti ama direk pazarda çok okey konulan hesapların tic logları inceleniyordu sadece şu an ikiside yok.

Alakası yok hesaplar, pazara atmadan ban yiyor.

O da ihtimal dahilinde tabi ben ekstra durumdan bahsediyorum ama toplanmaya göre atılan bi ban durumu kesinlikle yok bunun garantisini verebilirim

NOT: Oynama hızı tavsiye edilen olması kurtarıcı olabilir
      emekli