VPN Error on Gameforge Servers

İnternette dolaşan “abi türkler neden böyle yaa” sözü o kadar doğru ki! Adam yukarıya yazmış cuma gününü bekleyin diye. Diğer tüm topluluktan tık yok uyarıyı gören çıkıyor. Ama bizim arkadaşlar yardırmışta yardırmış. Sanki hiç daha önce güncelleme beklememişiz gibi. Burda 3 haftadir steam güncellemesi bekleyen kişilerde var onlara %5 lik kısım diyip geçiştiremezsin. Bunun gf si steamı yok. Zaten red bar geldiği zaman en az 1 hafta üzerine uğraşıyordu slait. Bu 2 gün için niye burada devlet meselesi oldu gerçekten anlamadim. Topluluğunuza saygılı olun.

We Have Drogba. They Don't.

ilginç şeyler olacak gibi :D Steamda çoklu hesap açmak güzel olurdu eğer ki tüm serverlere girişler açık olsaydı. Şuan için benim oynadığım kapalı serverde tapınak, ikinci köy, yeşil orman veya çölde doğru düzgün bir yer bile bulamazken, Anadolu, ege, dandanakan, marmara ve diğer tüm serverlerde ki botların sadece açık bir servere yüklendiğini düşünmek korkutuyor.

DidierDrogba wrote:

İnternette dolaşan “abi türkler neden böyle yaa” sözü o kadar doğru ki! Adam yukarıya yazmış cuma gününü bekleyin diye. Diğer tüm topluluktan tık yok uyarıyı gören çıkıyor. Ama bizim arkadaşlar yardırmışta yardırmış. Sanki hiç daha önce güncelleme beklememişiz gibi. Burda 3 haftadir steam güncellemesi bekleyen kişilerde var onlara %5 lik kısım diyip geçiştiremezsin. Bunun gf si steamı yok. Zaten red bar geldiği zaman en az 1 hafta üzerine uğraşıyordu slait. Bu 2 gün için niye burada devlet meselesi oldu gerçekten anlamadim. Topluluğunuza saygılı olun.

Türkler neden böyle sorusu hmmmm .İlk cevabı toplam kullanan sayısı Normalde ve bobda yabancıların 10 katı olduğundan olabilirmi

2.si ise ''Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım; Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım ''
    Burda bizim her hücremizden geçeni açıklamış. Kısaca yabancılardan banane
    %5 lik kısım der ve fazlasınıda söyleyebilirim . ben 3 haftada beklerim bizim itirazımız neden önce steam idi onuda Fanki '' Şöyle söyleyeyim, gameforge'u cuma gününe kadar yapamayız. ama steam'i yapabileceğimizi düşünüyoruz şuan bu yüzden yukarıdaki yazıyı yazdım cuma gününe yetişecek olsa zaten steamle uğraşmayız cuma gününe kadar onu halladedip kaldığımız yerden devam edeceğiz'' açıkladı bizde beğendik konu kapandı..

Ayrıca bura da GF ve Steam arasında çok önemli farklılıklar var . sende şunu anlamalısın Hakaret etmediğimiz karşımızdakini küçümsemediğimiz yancılık yapmadığımız (kendi adıma yazdım ) her türlü olumlu olumsuz eleştiriyi yazarım ya da yazarız burda kimin ne yazacağına müsade etde moderatorlar karar versin...
    Show Spoiler

kraladana wrote:

DidierDrogba wrote:

Türkler neden böyle sorusu hmmmm .İlk cevabı toplam kullanan sayısı Normalde ve bobda yabancıların 10 katı olduğundan olabilirmi

2.si ise ''Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım; Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım ''
    %5 lik kısım der ve fazlasınıda söyleyebilirim . ben 3 haftada beklerim bizim itirazımız neden önce steam idi onuda Fanki '' Şöyle söyleyeyim, gameforge'u cuma gününe kadar yapamayız. ama steam'i yapabileceğimizi düşünüyoruz şuan bu yüzden yukarıdaki yazıyı yazdım cuma gününe yetişecek olsa zaten steamle uğraşmayız cuma gününe kadar onu halladedip kaldığımız yerden devam edeceğiz'' açıkladı bizde beğendik konu kapandı..

Ayrıca bura da GF ve Steam arasında çok önemli farklılıklar var . sende şunu anlamalısın Hakaret etmediğimiz karşımızdakini küçümsemediğimiz yancılık yapmadığımız (kendi adıma yazdım ) her türlü olumlu olumsuz eleştiriyi yazarım ya da yazarız burda kimin ne yazacağına müsade etde moderatorlar karar versin...

steam guncellemesını 1 aydır yakın beklıyoruz ve 3 haftadır uzerınde calısıyor slaıt ve gf sureklı bozuldugundan dolayı sureklı erteledı suanda coktan gelırdı steam guncellemesı ve haklı olarak bu sefer ertelemek ıstemıyorum dıyor elımdekı ısı bıtırıp sonra gf ye bakıcam dıyor anlamadınız nokta burası

Post was edited 1 time, last by “NCT” ().

Show Spoiler

kraladana wrote:

DidierDrogba wrote:

Sen kafayı yemişsin. Vatan millet sakarya edebiyatı burası için değil kanka yanlış yerdesin

Post by “kraladana” ()

This post was deleted by “NCT”: “tek kelime duymak istemiyorum bu konuyla ilgili. ikinci olması halinde forumdan uzaklaştırılırsınız” ().

Post by “kaptanlee” ()

This post was deleted by “NCT”: “üst satırları okuyun aynı şeyleri tekrar yazmayınız” ().

Post by “Saggio9750” ()

This post was deleted by “NCT”: “1. uyarınız tekrarı halinde uzaklaştırma” ().
    Show Spoiler

Bob9000 wrote:

FISTIKCISAHAP wrote:

Cidden kafayı yemişsiniz siz. Adam nesne marketten aldığım şeylerin süresi gidiyor yazmış ya güler misin ağlar mısın? Sanki m2bob bilerek Slait tarafından kapatıldı. Çok boş insanlarsınız çook.

Önceliği gf girişine vermeli yazıyoruz çoğunluk eski sunucularda oynuyor çünkü neyini anlamıyorsunuz ?

steam guncellemesını 1 aydır beklıyoruz bız sureklı sızın gf clıentler patladıgı ıcın erteledı slaıt stem muhabbetını bu seferde tavrını koydu adam elımdekı ısı bıtırmeden gf ye bakmıyorum dedı hala yazıyorsunuz bız 1 aydır beklıyoruz steam gelsın dıye bu kadar sorun yapmadık surda 3 gun beklıceksınız ne tantana yaptınız la :D steam gelsın sonra gfnızle 3 gunde 1 sorun yasamaya devam edersınız azcık saygı gostermesını ogrenın