giriş kısmı kapanıyor

giriş kısmı kapanıyor

merhaba bob da güncelleme var ancak eski sürümlerden malum 10.5.9 stabildi denemek için girdim login ekranında server seçimi ve ch seçimi yaparken sanki üzerine tekrar tekrar tıklayıp esc ye basıyormuş gibi yanıp sönüyor ve clienti kapatiyor hiçbir hata vermiyor ancak durduk yere restart atıyor aynı sorunu yaşayan veya 10.5.9 sürümünü deneyen varmı ?
      güncel sürümde zaten fortmatta atsam nafile login hatası devam diyor.

ne deneye bilinir veya çözüm önerisi olan varmı 10.5.9 sürümünde de login hatası alsam benim için yeterli derdim nedenini bulmak daha önce login hatasıda alsam manuel kod alınca bu sürümde çalışıyordu şuan manuel login bile yapamıyorum direk kapatıyor clienti ''şuanda sunucu açılamıyor '' hatasını bile göremiyorum

jesustr35 wrote:

bütün forumda her yerinde bahsediliyor bu sorun, insanda hiç mi araştırma ruhu olmaz ya direk gelip konu açmışsın
      kardeşim bendeki ruh sende yok ben 2 gündür silip yüklemediğim sürüm denemediğim yöntem kalmadı steam ile ayrı gameforge ile ayrı deniyorum oyunuda sildim yükledim sen okumaya üşeniyorsun mevzu login hatası değil login hatası bile alınmıyor ch nin üzerinde sankı takılı kalmış gibi 10.5.9 da direk kapanıyor. sen önünden ye anca güncelleme bekle