[RO]Metin2 Alaska

• Aceasta este colecția de threaduri pentru serverul numit mai sus, tot ce ține de acest server trebuie să fie în acest thread!
    Vom șterge fiecare thread cu acest server, fără niciun comentariu, pentru a ne asigura o vedere de ansamblu mai bună!

Status(18.02.2016):
    Funcționează!

Informații pentru multe (nu toate!) servere:
    MobOnClick(fast) funcționează pe puține servere, Wallhack este deasemenea funcționabil pe unele servere.

Primesc un mesaj de eroare pe serverul meu?
    Pentru început încearcă să gasești un răspuns în acest thread: FAQ / QA - questions and answers
    După aceea ar trebui să arunci o privire în acest thread și să completezi modelul pe care îl găsești acolo: [HOWTO] Problem solving

Capturile de ecran ale mesajelor de eroare sunt întotdeauna folositoare pentru noi!
    Dacă serverul tău a avut un update, iar M2Bob nu mai funcționează, doar fă un post in acest thread pentru a ne informa in legatură cu acest lucru.
    Dacă acest server este nou, avem nevoie de 5 utilizatori premium unici, care trebuie să își posteze numele conturilor premium M2Bob aici, dupa ce vom avea 5 utilizatori, M2Bob va fi actualizat constant!
    Actualizările pentru M2Bob sunt deobicei lansate în fiecare Marți la ora 23 (GMT+2)! Puteți găsi changelog-ul aici: M2Bob - Changelog

Edited once, last by Vladimir ().

• Merge absolut tot pe Metin2Alaska.... Dar... In momentul in care dai play la farmbot, fishbot, level bot, etc, nu face absolut nimic... a functionat inainte de ultimul update insa nu mai putem folosi acel client deoarece starterul ne delocheaza dupa 5 secunde.... ”obligatoriu cu autopatch pentru update” cum am ami spus... dau farmbot fac ruta... dau play urmeaza ruta apoi gaseste metinul dar nu ataca.... pur si simplu sta langa el...

DJ.Elix JeR 3Lix on Skype

• salutari exact aceasi problema o am si eu ca si *Appget * si mai Multi cunoscuti de ai mei
    intru in bob totul merge bine daca se poate spune asa :)))
    desi la farmbot sau levelbot etc dai Play si el nu face nimica ....
    sper sa se rezolve ca mai repede
    ca se pare ca dupa actualizarea de mariti nu e nici o schmibare * Actualizările pentru M2Bob sunt deobicei lansate în fiecare Marți la ora 23 (GMT+2)!*

nikname: pase1 Checked. Ok.
    nikname: metin2dady Checked. Ok.
    si sunt mai Multi uitilizarori cu m2bob premium ...

Va multumesc anticipat !!!

Vladimir

Edited once, last by Vladimir ().

• Buna din nou se va ocupa cineva de bot ???
    pentru ca nu am primit nici un raspun clar....
    doar statusul de sus ca nu functioneaza servarul
    si ca a fost vreificate conturile de m2bob....

:thumbdown:

• Buna din nou se va ocupa cineva de bot ???
    pentru ca nu am primit nici un raspun clar....
    doar statusul de sus ca nu functioneaza servarul
    si ca a fost vreificate conturile de m2bob....

:thumbdown:

"Dragul" meu,

Mie, eticheta aceasta imi spune ca pentru acest server este nevoie de 5 utilizatori m2bob premium. Momentan, sunt doar 2. In concluzie, astept urmatorii 3 utilizatori. Developer-ul se va ocupa de acest server de indata ce sunt postate 5 conturi premium.
    Sper ca te-am facut inteles.

O seara placuta in continuare.

• Si eu as vrea sa se actualizeze. ;)
    Si sunt utilizator premium.
    Nikname: o0kyra0o
    Si mai joaca un prieten care are nikname: baietel1

Verificat. Ok

Paul NeBuNuL

Edited 2 times, last by o0KyRa0o ().

• am si eu o intrebare .....
    Pe unele servare se ofera suport pt m2bob chear daca nu sunt 5 utilizatori premium
    Iar pe mt2Alaska unde sunt 3-4 utilizatori premium si verificati nu se face nimica ....
    Ma intreb oare pe ce criteri se ia in considerare .....teoreti din cate am observat criterile ar fi de *5 utilizatori Premium* desi am observat ca pe alte servare sa oferit suport si nu erat totusi ( 5 utilizatori Premium )
    Si nu sunt doar vorbe de exemplu pe* mt2TBX* din cate am vazut sunt 3 persoane care au cerut suport pt o noua actualizare la m2bob
    iar servarul a primit suport si din cate se pare doar cu 2 utilizatori Premium!!!

Sincer nu ma bucur ca a primit suport si se pot folsi de m2bob jucatori care joaca pe acel servar
    dar mi se pare corect sa primeasca suport si alte servre care cere suport si au minim 3-4 utilizarori premium
    sau cel putin doar 3-4 au postat ....
    Sper sa se faca ceva in privinta asta fara *discriminari*.....

Va Multumesc pt intelegere!!!

• paseo si contul meu este premium da vorbesti ca un noob ,cu al meu deja suntem 5 si puteti sa si verificati

Nick: baietel1

Verificat. Ok

Paul NeBuNuL

• Salut Vladimir, ai idee cand se va face update pentru serverul Alaska pentru ca din cate vad eu pe zi ce trece scade timpul licentei :).
    Multumesc anticipat.

• Deci cont premium:tanaydinadil Ceea ce vreau sa spun este ca mie imi merge bob-ul absolut perfect fishbot levelbot si majoritatea functiilor.
    Acum as dori si eu sa stiu la fishbot daca am undita +10 setarile de la fishdeelay si botdeelay scad normal ca la fiecare + nu?

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!