Access violation at address ....... Read of adress ........

M2Bob Forum 2021

[2021] M2Bob plans & New Forum overview

More information here: Important topics

Old M2Bob Forum: M2Bob.eu

• Merhabalar kolay gelsin, en son dün akşam 19.10 gibi botu kullanmıştım bundan 1 saat sonrasında bota giriş yapamamaya başladım ve başlıkta belirttiğim şekilde bir hata alıyorum, 1 gündür devam ediyor bu hata ve bota herhangi bir şekilde giriş yapamıyorum.
    Patcher'dan patch de attım, metin2'den güncelleme de yaptım fakat sonuç değişmedi bu sorunun çözümü nedir yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler :)

• patchi kurarken windows defender ve anti virus programın kapalı olmasına dikkat edin.Olmazsa bilgisayar simgesine sağ tıklayıp çıkan sayfanın solunda gelişmiş sistem ayarlarına girin.ordan gelişmiş bölgesinde performans var orda yazan ayarlar kısmına tıklayın.çıkan sayfada veri yürütme engellemesinde 2.butona tıklayıp patcher ve m2bobu oraya ekleyin

• Öncelikle teşekkür ediyorum SORUN ÇÖZÜLDÜ artık giriş yapabiliyorum fakat merak ettiğim bir şey var belirttiğim gibi botun hiçbir ayarıyla oynamadım ve daha önce de böyle bir problemle karşılaşmamışken neden birden bire böyle bir sorun ortaya çıkabiliyor

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!