Otomatik Porki/Khan/Cooper... ve Seviye Atlayabilen Pet Çağırma

• Öncelikle porki/khan/cooper/farnk..imizi envanterimizin 1.slotuna,seviye atlayabilen petimizi(nemere,razador,meley...) envanterimizin 2.slotuna koyun.
    M2Bob'u kurduğunuz yerdeki Resources-->Scripts--> user_script_execute_ingame belgesinin içine aşağıdaki vereceğim yazıyı kopyalayın,belge içindeki yazıyı tamamen silip verdiğim yazıyı yapıştırın.

import net

LevelPet = 0
    NormalPet = 1

net.SendItemUsePacket(LevelPet)
    net.SendItemUsePacket(NormalPet)

Dipnot:Hilede anti ban özelliği çalışmadığı için(-hilenin videosunu çeken kişinin attığı videoda anti-ban 5 6 saniye sonra çalışıyor gözüküyor.-) 3bin liralık zararla ban yedim.Yine de faydam dokunsun gitmeden forumdan diye konu açıyorum buraya.Herkese iyi kazançlar(!)

M2bob düzelene kadar yohum .Yoruldum ||||||||

• Bu arada ufak bilgilendirmeler vereyim.Her map geçişinde,ışınlandıktan sonra hem normal peti hem seviye atlayabilen peti otomatik çağırır bu script ile.Şöyle bir dezavantajı var,eğer levelbotta sık sık geriye atıyorsa (geriye atınca pet,porki geri gider ve script hemen geri çağırmaya çalışır) oyundan atmalarınız sıklaşabilir.

• Kardo range çalışmamasının nedeni benim eğer hp x seviyesinin altındaysa çekmeyi durdur tikinin işaretli olmasından kaynaklıymış :) pet scriptinde sıkıntı yok yani kullanabilirsiniz 0 problem.

• Sayıyla mı veriyorlar kardeş sizi.Ben ve gerçek hayattan arkadaşım kullanıyoruz 9 aydır bu scripti bir saniye bile çalışmadığı olmadı.Neyse ne uğraşıyom sizin gibi insanlara(!) cevap vermekle.Karşılıksız iyilik yapıyoruz geliyor yalan diyor beynini öptüğüm.Benim yerime başka birisi olsa parayla satıyordu bu scripti şuan.

• Dipnot:Hilede anti ban özelliği çalışmadığı için(-hilenin videosunu çeken kişinin attığı videoda anti-ban 5 6 saniye sonra çalışıyor gözüküyor.-) 3bin liralık zararla ban yedim.Yine de faydam dokunsun gitmeden forumdan diye konu açıyorum buraya.Herkese iyi kazançlar(!)

merhaba sc için saol denedim oldu fakat hilede antiban özelliği çalışmadığı için demişsin bunu yaparsak %100 banmı yiyoruz yani anlayamadım

• merhaba sc için saol denedim oldu fakat hilede antiban özelliği çalışmadığı için demişsin bunu yaparsak %100 banmı yiyoruz yani anlayamadım

Yanlış anlamışsın kardeşim.Scriptte sıkıntı yok.
    Banlanma olayım şu.Ben slotu çok olan bir yerde kasılıyordum,-lagdan dolayı heralde diye tahmin ediyorum- bob haritaya giren adamı algılayamadı.Adam da videomu almış ve banlattı beni.Neyse artık temiz oyun :))

• Teşekkürler çalışıyor.

• Yanlış anlamışsın kardeşim.Scriptte sıkıntı yok.
    Banlanma olayım şu.Ben slotu çok olan bir yerde kasılıyordum,-lagdan dolayı heralde diye tahmin ediyorum- bob haritaya giren adamı algılayamadı.Adam da videomu almış ve banlattı beni.Neyse artık temiz oyun :))

hee anladım kardeşim bazen doğrudur lag oldumu sonradan görme olayı olabliyo bu oyunla alakalı gerçi çok geçmiş olsun bu arada üzüldüm az bişey değil yani kaybın :(

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!