[HOWTO] Fix Gameforge Login

• her çalışıyor diyene inanmayın forum bildiğiniz gibi değil yalaka kaynıyor şuan çalışmıyor net .

f12kvjn.gif         PALADIN           obmh8ln.gif

• her çalışıyor diyene inanmayın forum bildiğiniz gibi değil yalaka kaynıyor şuan çalışmıyor net .

Çalıştıramıyorsun anladık ta niye karalıyorsun. Hangi ara ek bilgideki talimatları uyguladın çalışmıyor diyorsun. Hangi ara format attın hangi ara virtual da denedin. Bende sorunsuz çalışıyor. TALİMATLARI UYGULAYIN

• Çalıştıramıyorsun anladık ta niye karalıyorsun. Hangi ara ek bilgideki talimatları uyguladın çalışmıyor diyorsun. Hangi ara format attın hangi ara virtual da denedin. Bende sorunsuz çalışıyor. TALİMATLARI UYGULAYIN

Hocam hiçbir cezam yok kısıtlamam falan yok yeni indiricem. Yine de gösterilen talimatlar ile mi giriş yapmalıyım yoksa her zamanki gibi mi?

• Çalıştıramıyorsun anladık ta niye karalıyorsun. Hangi ara ek bilgideki talimatları uyguladın çalışmıyor diyorsun. Hangi ara format attın hangi ara virtual da denedin. Bende sorunsuz çalışıyor. TALİMATLARI UYGULAYIN

gf fixe gireceğimiz kodu nereden alıyoruz yardımcı olacak yokmu?

• Sanal makina kurmak demek pc 'nin güç yarya çekmek bu 1.
    2. olarak o dediğin uyguladım GİRMİYOR. eğer yaptıysan bi bilgilendirici konu açabilirisin mesela benim gibi yapamayanlar için öğretici olur hani burda beni eleştirmene veya karalalama yaptıgımı düşündüğün konuyu açıklığa kavuşturabilirsin demi IQ 'su yüksek brom benim

• Daha önce girmeye çarlara şu adımları izleyerek giriş yaptım.

1- M2bobu aç öyle dursun
    2- Gameforge cliente giriş yap oyna tuşuna basmadan yanındaki ok tuşuna basıp config ayarını aç öyle beklet.
    3-m2bob'a geri dön gf login fix kutusuna bas
    4- readout new login koduna bas - save code into m2bob de
    5- şimdi botlarını çalıştır

We Have Drogba. They Don't.

• Daha önce girmeye çarlara şu adımları izleyerek giriş yaptım.

1- M2bobu aç öyle dursun
    2- Gameforge cliente giriş yap oyna tuşuna basmadan yanındaki ok tuşuna basıp config ayarını aç öyle beklet.

Sıkıntı şu config e bile tıklayamıyorum şuan oyun senin için mevcut değil diyor pc yine blok yedi ıp değişiyorum yine düzelmiyor. Tek çare pc ye format atmak ama zaten format attıktan sonra denedim?

• sizde çalışıyormu

Daha önce girmeye çarlara şu adımları izleyerek giriş yaptım.

1- M2bobu aç öyle dursun

malesef oyun senın ıcın yok hatası varken bu uygulama gecersız oluyor..
    o hata varken denedım olmadı.sımdı o hatayı gıdermeye calısıorum ama ....

• Sıkıntı şu config e bile tıklayamıyorum şuan oyun senin için mevcut değil diyor pc yine blok yedi ıp değişiyorum yine düzelmiyor. Tek çare pc ye format atmak ama zaten format attıktan sonra denedim?

dostum arkadasın dedıgı confıg tusuna basmadan o şekıl beklet.confıg secenegı gozukuyorken fıx dugmesıne bas dıyor.

• oyun senin için mevcut değil 'i aşamadık ki yine aynı tas aynı hamam deniyorum dediklerini olmuyor

• oyun senin için mevcut değil 'i aşamadık ki yine aynı tas aynı hamam deniyorum dediklerini olmuyor

Kardeşim aynı şeyleri 100 kere yazmanın ne mantığı var? Posta gelip yazılanları okuyayım dedim 4 sayfanın her sayfasında aynı şeyleri tekrar tekrar yazmışsın yeter.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!