[Python Script]Auto Safebox and Auto Okey

WARNING

Do not download scripts/programs from unknown/dubious sources

• evet 2 yıldır sırdı şimdide paylaşmışlar ama bi sor çalışıyormu düzgün çalışmıyor yapan 1-2 kişidir yine sır elbet slait ekler beklicez

tekrar ediyorum kardeşim 1500 satırlık kod yazmış adam. oturmuş bununla uğraşmış neden sana bedava versin ki. sonunda herkese açık olarak paylaştılar hala sır falan diyorsunuz ya aklım almıyor. bende sorunsuz çalışıyor. her şey hazır olmasına rağmen hala daha biraz araştırmak yerine buraya gelip boba eklesinler falan diyorsunuz. inanılmaz

• evet 2 yıldır sırdı şimdide paylaşmışlar ama bi sor çalışıyormu düzgün çalışmıyor yapan 1-2 kişidir yine sır elbet slait ekler beklicez

İşte o yüzden yıllardır insanlar emek vererek bunu kullanıyor :) sen hazır kodları kullanamıyorsun , o yüzden beklemek zorundasın , ama 2018 ben beri sorunsuz çalışıyor ;) Gayette güzel çalışıyor 2 dakika scripte delay eklemeye bile üşeniyorsun.

CIsig.gif

Discord : CompertOS

You can also contact via the Forum !

Edited once, last by CompertOS ().

• tekrar ediyorum kardeşim 1500 satırlık kod yazmış adam. oturmuş bununla uğraşmış neden sana bedava versin ki. sonunda herkese açık olarak paylaştılar hala sır falan diyorsunuz ya aklım almıyor. bende sorunsuz çalışıyor. her şey hazır olmasına rağmen hala daha biraz araştırmak yerine buraya gelip boba eklesinler falan diyorsunuz. inanılmaz

20 yorum varsa oda çalıştıramaynlar araştırmakmı 3 sayfalık olan konun neyini araştırayım ? çalışmıyor işte bende şunu anlamıyorum bedavaya koymuş diyorsun eyvallahta bi işe yaramıyor anlatabildimmi adam koymuş buraya benzinsiz arabayı al sür diyor nasıl süreyim .. yani koyduğu stabil değil kurcaladım ya kick atıyor ya tıklamıyor yada koyuyor bazen koymuyor .. cevapta vermemiş yarım yamalak atmış buraya , bu kodu bu şekilde ellemeden çalıştırabilen varsa helal olsun atmış gerisi sizde demiş eyv slait nasıl olsa eklicek ....

İşte o yüzden yıllardır insanlar emek vererek bunu kullanıyor :) sen hazır kodları kullanamıyorsun , o yüzden beklemek zorundasın , ama 2018 ben beri sorunsuz çalışıyor ;) Gayette güzel çalışıyor 2 dakika scripte delay eklemeye bile üşeniyorsun.

madem çalışıyor at şuraya çalışanıda herkes faydalansın atmıyorsanda konuşma bi ben değilim çoğu kişi çalıştıramadı

Edited once, last by asterix: Merged a post created by asterix into this post. ().

• 20 yorum varsa oda çalıştıramaynlar araştırmakmı 3 sayfalık olan konun neyini araştırayım ? çalışmıyor işte bende şunu anlamıyorum bedavaya koymuş diyorsun eyvallahta bi işe yaramıyor anlatabildimmi adam koymuş buraya benzinsiz arabayı al sür diyor nasıl süreyim .. yani koyduğu stabil değil kurcaladım ya kick atıyor ya tıklamıyor yada koyuyor bazen koymuyor .. cevapta vermemiş yarım yamalak atmış buraya , bu kodu bu şekilde ellemeden çalıştırabilen varsa helal olsun atmış gerisi sizde demiş eyv slait nasıl olsa eklicek ....

1500 Satırlık script payşlaştık sadece 5 like gelmiş tabiki bu insanlara birde ekstradan yardım edecek değilim, bilenle bilmeyen arasında bir fark olsun bota eklenirse kullanırsınız eklenene kadar biraz kendini geliştiren faydalansın zaten bunu paylaşayarak en büyük yardımı yaptığımızı düşünüyorum. Ve bu scriptler benim görevim dışında olan bir şeydir kimseye yardım etmek gibi bir zorunluluğum yok.

Edited 2 times, last by .FANKI ().

• New
    • Best Answer

Çöküyor diyenler için yeni bir sürüm verecektim fakat deneme yaptım attığım dosyalarla herhangi problem yok gayet düzgün çalışıyor..

Orda paylaştığım .mix uzantılı dosyayı Metin2 klasörünün içine atacaksınız...

Ve metin2 açılınca ekrana bir karşılama mesajı çıkar ona tamam demeniz gerekiyor mesajı arka planda bırakırsanız dosya çalışmaz.

https://www.techpowerup.com/do…ntime-package-all-in-one/

Ve bunu yükleyin.

Edited 2 times, last by .FANKI ().

• .FANKI BOBU AÇIYORUM DEDİĞİN MİX İ AÇIYORUM DEPO ŞİFREM 00000 BUNU DEĞİŞTİRECEKMİYİM BİRİNCİ SORUM BU.

DEPO ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİREMEM GEREKİYORSA NE YAPACAĞIM

BEN DEĞİŞTİRMEDEN DENEDİM PYTON SCRİPT İLE BAŞLATA BASTIGIMDA DEPO ŞFİRE YERİ GELİYOR SONRA OYUN KOMPLE KAPANIYOR

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!