Sürekli ban

WARNING

Do not download scripts/programs from unknown/dubious sources

• Gameforge Client Mode yöntemiyle tek mail ve tek id ile toplam sadece 5 karakter oluşturdum. (gmail eski ve auto acc yöntemiyle oluşturulmadı).

5 yan karakteri de 1. seviyeden 30. seviyeye düşük ayarlarda oynadım. Daha sonra oyunu kapatıp Gameforge client mode devre dışı bırakıp Logincode ile giriş sağlamak istedim. Oyuna girdikten sadece 20-30 saniye sonra oyundan attı. Ve hesap engellendi. Olay az önce yaşandı. Hayatımda hiç bu kadar hızlı bir şekilde ban yememiştim.

• Tamamen tarafsız olarak bilgilendirme yapmak istedim M2bob üzerinden sıfırdan 117 level - 102 level- 100 level ve 6 7 tane +90 hesap kastım şuan daha ban yemedi yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum

Fakat hilem güncel olmasına rağmen çok sık logincode hatası alıyorum bu durum bıktırdı biraz

Proxy kullanıyor musun? Ayarlarında farmbot toplama simya vs hangileri açık?

• Çok fazla yöntem ve detay vermeden konuya yorum yapabilirsiniz riskli görülen kısımları editleyeceğim sistemsel banlar her dönemde olmuştur bunun bir çok sebebi var ve tahminimce cheatblocker tamamen kaldırılmadı şuan hala aktif çalışıyor bir anda kaldırmalarıda mümkün olamayacağı için (sözleşme) bir süre daha benzer durumlar yaşanacaktır çok çok değerli hesaplarınızı riske etmeyin

• bugun okey botlarından ban yedim ama hesapları yeni açmıştım 12 adet hesap hiçbirinde okey botu kullanmadım fakat ban bilgilerinde okey botu yazıyor,aksine okeyleri kendim elimle oynadım bir sorun yaşamayayım diye bunun nasıl bir açıklaması olabilir

• bugun okey botlarından ban yedim ama hesapları yeni açmıştım 12 adet hesap hiçbirinde okey botu kullanmadım fakat ban bilgilerinde okey botu yazıyor,aksine okeyleri kendim elimle oynadım bir sorun yaşamayayım diye bunun nasıl bir açıklaması olabilir

okey botu yakalanmıyor öyle bir durum yok etkinlik serverlerinde gmler sürekli yeni hesapları banlıyorlar.

• Bende bir tek benimkini banlıyorlar sanıyordum .d ağlanıcak halimize gülüyoruz. Sanırım yetkili gm'ler sürekli logları kontrol ediyorlar. Örneğin biyerden bi yere giderken gereken süreden daha kısa gidersek direk banlanıyoruz sanırım. Şimdi şöyle bir şey deniyeceğim. M2bob ile elle oluşturduğum hesapları açıp hilenin özelliklerini kullanmadan hesap kasacağım oda banlanırsa m2bob ile bile sadece giriş yapsak yakalanıyor demektir.

• Bende bir tek benimkini banlıyorlar sanıyordum .d ağlanıcak halimize gülüyoruz. Sanırım yetkili gm'ler sürekli logları kontrol ediyorlar. Örneğin biyerden bi yere giderken gereken süreden daha kısa gidersek direk banlanıyoruz sanırım. Şimdi şöyle bir şey deniyeceğim. M2bob ile elle oluşturduğum hesapları açıp hilenin özelliklerini kullanmadan hesap kasacağım oda banlanırsa m2bob ile bile sadece giriş yapsak yakalanıyor demektir.

yiyor yiyor ben denedim sadece hile ile çar oluşturuyorum sonra pcyi kapatıyorum diger gün bir giriyorum hesap ban yemiş daha atak yapmadıgım yürümediğim hesap :)

• cayır cayır ban yemeye devam ediyoruz yok ss falan burda boş konuşmasın kimse sizin yaptıgınız kadar bizde uzun süredir botluyoruz 5 kere farklı konum 3 tane farklı sw gezdim nereye gidersem gideyim yeni açılan charlar sürekli banlanıyor ne kadar dinlendirirsen dinlendir bu kadar net.

AsLa Pes Etme. :thumbup:

• cayır cayır ban yemeye devam ediyoruz yok ss falan burda boş konuşmasın kimse sizin yaptıgınız kadar bizde uzun süredir botluyoruz 5 kere farklı konum 3 tane farklı sw gezdim nereye gidersem gideyim yeni açılan charlar sürekli banlanıyor ne kadar dinlendirirsen dinlendir bu kadar net.

katılıyorum sana oyunda iken ban değilde botlar kapalı iken ban yemesi daha ilginç bugün kapatıyorum yarın açıyorum hepsi ban oyunda olsam gm gelip banlıyor diyeceğim de alakası yok 2 5 hesaptan bahsetmiyorum 100 hesap koyuyorsam diğer gün 90ı banlı hepsi farklı proxy

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!