GARİP REDBAR

M2Bob Forum 2021

[2021] M2Bob plans & New Forum overview

More information here: Important topics

Old M2Bob Forum: M2Bob.eu

• 1 kere oyundan düştüğünde redbar alıyorum. garip bir durum cok tekme atar oyun atar anlarım ama bir kere en fazla 2 kere oyundan düştüğümde redbar alıyorum bu nasıl oluyor yetkılı ınsanlar bu durum bırde sadece bobdan açtığımda oluyor manuel bobsuz girince redbar almıyorum bınlerce gırıyorum cıkıyorum sorun olmuyor

• acc ile kurulan derken bot kurmuyor hesaplarımı kendım elımle kuruyorum OİCK LOGİN aktıf ettıgımde farketmıyor onu aktıf ettıgımde gıne red bar oluyor

kardeşım normal oyuncular dusunsun yazmıssın normal olarak oynadım kac aydır hıc red bar almadım boba geceyım dedım hergun red bar alıyorum valla sogudum aldıgımdan berı bobu red bar alıyor

Edited once, last by nayimo: nayimo tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Quick login olduğu zaman kesinlikle redban almıyorum.

Arka planda gf ve metin2 açık duruyor belki ondandır pek alakası olduğunu düşünmüyorum ama bu şekilde test et.

• aga ben neden alıyorum arka planda hıc bısey acmıyorum oyun bırkere attıgı zaman hemen red bar alıyorum ve bu olay m2bob gırıldıgı ıcın oluyor m2bob harıcı hangı tur gırılırse gırılsın hatta sabah akşam oyun atarsa atsın red bar almıyorum

resım atayım su sekılde actım logini

bandicam 2021-04-07 15-08-41-072.jpg

Edited 2 times, last by nayimo: nayimo tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• 1 kere oyundan düştüğünde redbar alıyorum. garip bir durum cok tekme atar oyun atar anlarım ama bir kere en fazla 2 kere oyundan düştüğümde redbar alıyorum bu nasıl oluyor yetkılı ınsanlar bu durum bırde sadece bobdan açtığımda oluyor manuel bobsuz girince redbar almıyorum bınlerce gırıyorum cıkıyorum sorun olmuyor

Gf client mode bişey olması lazım orada onu açıyorsun fareyle tıklayarak kendi giriyor red yemezsin

oyun senin mevcut değil hatası alan hesaba bob la giriş yapabiliyormuyuz botu ona satın alıcam ?

Ne demek banlı hesaplara bile giriyor :D

Edited once, last by aras: Merged a post created by aras into this post. ().

• yanı demek istediğin tek gf clientte 6 slot yani 6 client hesap kayıtlı olacak sureklı tek gf clıentten gırıs yapayım yanı

• Aslında, GF client giriş bağlantısını arka planda açık tutulsa devamlı olarak giriş paketi yollamayacak ve redban hatası oluşmayacak..

Her 2 dakikada 1 paket yolluyor zaten arkada gf acık kaldıgında 1 hata aldıgında tum carların red bar yer bu durumda yeni ozellik gelmeden boyleydi zaten

Edited once, last by Nypz ().

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!