Nie działa aktualizacja, brak pola na wpisanie danych w m2 bobie. / Problem after update

M2Bob Forum 2021

[2021] M2Bob plans & New Forum overview

More information here: Important topics

Old M2Bob Forum: M2Bob.eu

• Witam mam problem. Nie mogę pobrać aktualizacji z full archives . Wyskakuje komunikat, że plik dostał usunięty. Miałem zapisaną na komputerze kopie wersji 10.8.3 ale po wklejeniu do nowego folderu z grą po aktualizacji nie mam nawet pola, zeby wpisać swoj login i hasło do wysatartowania bota. Probowałem odpalić manualnie, ale całe okno " lista serwerów i kanały w grze " tylko migają jak szalone. Pomocy ludziska.

Hi I have a problem. I can't download updates from full archives. A message pops up that the file got deleted. I had a copy of version 10.8.3 saved on the computer but after pasting into a new folder with the game after the update I do not even have a box to enter your login and password to extract the bot. I tried to fire manually, but the whole window " list of servers and channels in the game " just flash like crazy. People's help

• Nie mam na komputerze antywirusa a defender zawsze wyłączony, mimo tego patcher nigdy mi nie działa. Dlatego próbowałem pobrać, co niestety nic nie dało.

A co do patchera zawsze po próbie odpalenia zawsze mam okienko: Couldn`t connect to the M2Bob AutoPatcher server. Please chcec if M2Bob website is online and check your internet connection. Także nie mam pojęcia o co chodzi.

• Było robione panie, ten sam błąd od zawsze mam przy odpalaniu patchera od około roku. Jeśli jakieś inne pomysły z chęcią przyjmę.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!