hide metin and bot windows - not perfect

M2Bob Forum 2021

[2021] M2Bob plans & New Forum overview

More information here: Important topics

Old M2Bob Forum: M2Bob.eu

• Hello this feature is really good . But I noticed that some clients are still unhiden over the time . Any reason why is that ? ( bot window + metin window) - they all should be hidden. 26 clients are perfectly hidden but 4 doing trable. sometimes more then 4. Is it only me or anybody same issue ?

I have an idea that the issue may create start/stop or crashing client. But cannot tell for sure what exactly. any ideas ?

Edited once, last by horyzkom ().

• Post by hkose27 ().

This post was deleted by Halabaya: Wrong Language ().
  • bu özellik hem iyi hem kötü mesele ben bot pencerelerinin ekranda dizzilii şekilde kullanıyorum bunun nedenii ks geldimii boss varmıı çarr takıldımıı bunları kontrol amaclı hepsini pencereye diziyorum ama şuan bunu yapamıyorum tek tekkk hesaplara showww yaparak kontrol ediyorum.... mesela okey oynatcagım zaman hızlı bi şek,lde hepsi pencerede dizili halde oldugu için tek tekk hızlı hızlı başlatıyorum ve sonra tek tekk aynı chlere alıyorum hesapları ama şimdi hesapları tekk tekk showw yapcam pencelerini acacm okeyi başltcam geri gzlii yapcam diger hesapabı showw yapcam....... durduk yere işimiz uzadı bunu 2 türlüde yapabilcek hale getirmeniz lazım istiyen gizlesin istiyen eski gibi kullansın

• bu özellik hem iyi hem kötü mesele ben bot pencerelerinin ekranda dizzilii şekilde kullanıyorum bunun nedenii ks geldimii boss varmıı çarr takıldımıı bunları kontrol amaclı hepsini pencereye diziyorum ama şuan bunu yapamıyorum tek tekkk hesaplara showww yaparak kontrol ediyorum.... mesela okey oynatcagım zaman hızlı bi şek,lde hepsi pencerede dizili halde oldugu için tek tekk hızlı hızlı başlatıyorum ve sonra tek tekk aynı chlere alıyorum hesapları ama şimdi hesapları tekk tekk showw yapcam pencelerini acacm okeyi başltcam geri gzlii yapcam diger hesapabı showw yapcam....... durduk yere işimiz uzadı bunu 2 türlüde yapabilcek hale getirmeniz lazım istiyen gizlesin istiyen eski gibi kullansın

+1 KIZILPENCE

• Post by ALinO ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • "Gizle" düğmesini kullandığınızda gizleniyorlar mı? Bize bu hatanın tam olarak nasıl gerçekleştiğini anlatır mısınız?

şöyle anlatım: düğme aktif degilse hiç bir şekilde bot pencerleri gelmiyor showw yapsakta gelmiyor , düğme aktif olduğunda ise showw yaptıgımzda bot pencerisi geliyor hide yaptıgımızda bot pencereside kayboluyor.... bütün botlar hide yaptıgımızda hiç bir şekilde bot pencerlerini bulamıyoruz düğme acık olsada kapalı olsada

• [user = '184176'] hkose27 [/ user] Büyük olasılıkla, bot pencerelerini ve metin pencerelerini ayrı ayrı gizlemek ve göstermek için bir düğme eklenebilir.

aynen kısacası hem bu şekil evde eski gibi kullanabilmek lazım bunun içinde bir düğme eklenmesi lazım

Are they getting hidden when you are using the "Hide" button? Can you tell us how this error exactly happens?

llütfen biran önce bir düzeltme yapın tek tek showw yaparak çarları kontrol ediyoruz cidden başım ağrıdı...

Edited once, last by hkose27: Merged a post created by hkose27 into this post. ().

• Post by xgamerz2 ().

This post was deleted by Marshall: spam ().

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!