[RO] Metin2 Bx

• Name of the Server
    metin2bx
    Website of the Server (url)
    metin2bx.ro/
    Languages of the Server
    RO
    Accept the rules
    👍

Sa adaugat noua protectie de la m2protect , iti da ban cand bagi bobu pe server timp de 7 zile. Rezolvare va rog.

Account premium: gabithegreat

Ţin spatele drept, capul sus, privirea dreaptă (dreaptă)

Merg înainte când viaţa mă încearcă.

• id: mikyqwe
    id: mamutul1234
    +2 m2protect trebuie rezolvat, nu e greu sa se rezolve doar trebuie putin interes de la echipa, chiar foarte putin, pt ca e o prostie de protectie.
    pain cu postul asta intreb si eu, se mai da ceva importanta la private sau nu mai merita cumparat bobul pentru serverele private?
    nimeni din echipa nu mai raspunde deloc la sectiunea de P-Servers si na, de asta intreb si eu.
    stiu ca oficialul este o prioritate, dar nu cred ca toata atentia trebuie acordata acolo, chiar daca suntem mai putini care jucam private ar trebui macar ce e usor de rezolvat sa fie rezolvat :)

• MICHAEL443 Este o prostie de protectie? Atunci te rugam sa o rezolvi tu.Toti sunteti mari ingineri in IT dar voi nu stiti nici macar php sau html de clasa a 8-a,daca era asa usor de trecut de aceasta protectie sigur exista o rezolvare de ceva timp,dar aparent nu este asa usor.

In privinta serverelor private ti-ai dat singur raspunsul,GF este o prioritate,deoarece marea majoritate cumpara bobul pentru GF.Chiar Slait a spus ca odata ce rezolva anumite chestii pentru GF o sa revina asupra serverelor private cu m2protect,hacktrap....etc.

Si chiar nu inteleg acest hype pentru un server cu 70 playeri on.

• Post by Pietro2 ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • MICHAEL443 Este o prostie de protectie? Atunci te rugam sa o rezolvi tu.Toti sunteti mari ingineri in IT dar voi nu stiti nici macar php sau html de clasa a 8-a,daca era asa usor de trecut de aceasta protectie sigur exista o rezolvare de ceva timp,dar aparent nu este asa usor.

In privinta serverelor private ti-ai dat singur raspunsul,GF este o prioritate,deoarece marea majoritate cumpara bobul pentru GF.Chiar Slait a spus ca odata ce rezolva anumite chestii pentru GF o sa revina asupra serverelor private cu m2protect,hacktrap....etc.

Si chiar nu inteleg acest hype pentru un server cu 70 playeri on.

ai zis atatea chestii cu care sa te faci re ras in reply ul tau, deci incep asa
    ce i cu tine de te dai moderator pe aici? pana nu ti scrie acolo in stanga gradu de moderator nu mai da raspunsuri de astea. si ca sa stii si tu, n-are nicio treaba cu phpul si htmlul bobul, da ce sa stii tu, vorbesti de aiurea.
    atat timp cat am avut m2protect pe svu meu de metin si am si spus cum functioneaza si am si terminat o facultate de informatica, imi pot da cu parerea daca e usor sau greu de rezolvat.
    nu, nu mi pot face eu propriul bob de asta stau la rezolvari, ca ma mai distrez sa ma joc metin cu un bob.
    nu am dat reply la postul asta pentru prostia aia de server metin2bx, ci pentru protectia m2protect in sine.

• Oook,un ultim reply si te ignor de acum,aparent esti nou pe forum/utilizator bob,am fost moderator 2 ani dar am renuntat din cauza lipsei de timp,deci stiu de vorbesc.

Ai avut m2protect pe serverul tau? hai nu zau,ai terminat facultatea de informatica? Buuun,atunci inseamna ca esti suficient de inteligent sa faci un bypass sau cel putin sa cauti unul bun pentru a putea utiliza bobul pe BX,ca tot o dai cu facultatea asta.

Si ma repert pentru ultima oara,privatele nu au fost si nu o sa fie niciodata prioritare pentru Slait.

• Oook,un ultim reply si te ignor de acum,aparent esti nou pe forum/utilizator bob,am fost moderator 2 ani dar am renuntat din cauza lipsei de timp,deci stiu de vorbesc.

Ai avut m2protect pe serverul tau? hai nu zau,ai terminat facultatea de informatica? Buuun,atunci inseamna ca esti suficient de inteligent sa faci un bypass sau cel putin sa cauti unul bun pentru a putea utiliza bobul pe BX,ca tot o dai cu facultatea asta.

Si ma repert pentru ultima oara,privatele nu au fost si nu o sa fie niciodata prioritare pentru Slait.

esti ratat rau:)) nu mai da reply uri de aiurea la lume cu informatii pe care le stie toata lumea, toti stiu ca "pRivAtElE nuS o PrIoRitAtE", nu mai esti mod, deci doar vezi-ti de treaba, lasa-i pe cei ce sunt acum mod sa dea reply uri de genul, nu le da tu, mare lache ce te dai pe aici.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!