BAN va REDBAN

• merhabalar arkadaşlar daha oncede defalarca kapatılan konulardan sonra bir bildirimde buradan yapmak istedim konuların kapatılma amacının artık art niyetli oldugunu dusunemey başladım ,

evet bugün 23.04.2021 m2bobdaki çoğu fonksiyon sistem tarafından yakalanıyor bunu defalarca soylememe ragmen boyle birsey yok dendi birçok yakalanan duruma çözüm buldum 1 gun dayanamayan hesaplar 2-3 günü görmeye basladı fakat yine yakalanan birseyler var benm farkına varamadıgım. ayrıca o bu konuların en başından beri ve hatta daha oncesinden beri duran (yaklaşık 1 ay) benmle aynı lokasyondaki diger yazılım kullanan arkadas hala ban yememıs bir bicimde orada
    arkadaşlar malesef bu önüne geçtiğim durumları buradan paylaşmayacağım anladığım kadarıyla burası kurtlar sofrası yöneticilerde durumu duzeltmek için ugrasmak yerıne bu konuyu çözebiliecegimiz konuları kapatmakla uğraşıyorlar her koyun kendi bacagından asılacak sanırım umarım sizlerde durumu çözersiniz yada yoneticileri uyararak genel bir cozum arayısına gecersiniz.

zaten sanırım piyasada m2bob kullanan kalmadı 2 gündür gelen redban dalgasıyla ilgili adam akıllı bir konu bile açılmamış ya herkes steame dondu yada artık m2bob kullanan birisi kalmadı yöneticiler durumun ne zaman farkına varacaklar acaba

modlara sözüm konuyu kapatacagınıza konuyu olması gerektigi gibi düzenleyin

red ban ile ilgili bilgi verilmiş bu konudaki sitemimi görmezden gelebilirsiniz.

Edited once, last by Deno: Deno tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Go to Best Answer
  • Post by ALinO ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • senin slait ile iletişimde oldugunu biliyorum eğer önerilerinin gerçekten işe yaradığını düşünüyorsan bunu ona iletmelisin (bu yontemler bobun hareket tarzıyla ılgılıyse tabi) sonuçta taktik vb bunlar kullanıcıların kendi tecrübeleriyle sabittir

• daha onceden dedıgın gibi redban o sekılde isliyordu fakat suan 1 hesap ac gir oyuna clienti kapat ac direkt rede dusuyor

• senin slait ile iletişimde oldugunu biliyorum eğer önerilerinin gerçekten işe yaradığını düşünüyorsan bunu ona iletmelisin (bu yontemler bobun hareket tarzıyla ılgılıyse tabi) sonuçta taktik vb bunlar kullanıcıların kendi tecrübeleriyle sabittir

Buna yeşil renk girdiği için dün ve bugün ses çıkarması çok normal

• Post by ALinO ().

• merhaba, ben sadece farm bot kullanıyorum x sitelerinden kapalı sunucu hesap alıyorum. Hile kullanmassam ban yemiyor ama kullandıktan sonra direkt ban atıyor. Özellik olarak speed ve waithack kullanıyorum. Eskiden ss alınmadığı sürece bayağı bir gidiyordu fakat şuanda günlük ban yiyoruz hatta 12 saatte bir diyebilirim.

• Hadi Bakalım yazayım o zaman;

Hareket hızım 180;

Saldırı Hızı 180;

Waithack (Range) 25;

Işınlanma Yok;

Hızlı Karakter Değiştirme Yok;

Ban günü 2 güne düştü. Bende kanaat getirdim artık yakalandığında. Soru şu diğer botlar neden yakalanmıyor? Buna mantıklı cevap verecek var mı?

Edited 4 times, last by okan13499: Merged a post created by okan13499 into this post. ().

• Post by ALinO ().

• Proxy ile banın alakası yok modem ip'si ile test ettiğim de yine ban yedim. Farklı birşeyler var 2 günde banlanıyor çarlar bazen 20 level dahi olmadan engellenebiliyor

• Post by ALinO ().

• Username Yeşil veya kırmızı renk olsun veya olmasın bu hiçbirşey değiştirmez.

Yeşil renk yokken öneri sunuyordum yardımcı olmaya çalışıyordum varken de yardımcı olmaya çalışıyorum geçmiş postlarımdan bakabilirsin.

dünkü yeşil renk olayından sonra bian teker teker,açık açık herşeyi yazmaya çalıştın..

biri bana böyle bişey yapıcak.. ben bu tür şeylerle iyi olmadığımı bu tür saçmaşeylerin beni etlemiyeceğini göstermeye çalışırdım.

bişey anlatıyorsun kendine ve diğerkişilere saygın olsun bir kısmından teşekkür alıyorsandiğer kısımdanda küfür yiyorsun..seni etkiler yada etkilemez kendi oynadığın oyunda dengesizce herşeyi anlatmaya çalışman bi nevi namusuzluk oluyor..kusura bakma açgözlülğk değil bu.. şuan işler farklı değişti süpriz ban çok..benim asıl rahatsız olduğum nokta ban yedik diye yazıyorsunuz,daha çok ban atılmasına neden oluyorsunuz gm lere zevk vermiş oluyorsunuz..kızılpence de burada pegasus ile dalga geçmeye çalıştı sonuç 2 gün içerisinde 3 gm alındı..

• dünkü yeşil renk olayından sonra bian teker teker,açık açık herşeyi yazmaya çalıştın..

biri bana böyle bişey yapıcak.. ben bu tür şeylerle iyi olmadığımı bu tür saçmaşeylerin beni etlemiyeceğini göstermeye çalışırdım.

bişey anlatıyorsun kendine ve diğerkişilere saygın olsun bir kısmından teşekkür alıyorsandiğer kısımdanda küfür yiyorsun..seni etkiler yada etkilemez kendi oynadığın oyunda dengesizce herşeyi anlatmaya çalışman bi nevi namusuzluk oluyor..kusura bakma açgözlülğk değil bu.. şuan işler farklı değişti süpriz ban çok..benim asıl rahatsız olduğum nokta ban yedik diye yazıyorsunuz,daha çok ban atılmasına neden oluyorsunuz gm lere zevk vermiş oluyorsunuz..kızılpence de burada pegasus ile dalga geçmeye çalıştı sonuç 2 gün içerisinde 3 gm alındı..

kardeşim açıkçası trdeki gm takımının bi boka yaradıkları yok 1 aydır güncel çok oyunculu serverde çok insanın geçtiği yerde yanından geçerken oyunu bilmeyen birinin bile bu arkadasın %100 hile yaptıgına emin olacagı şekilde botlayan adam 1 aydır ban yemeden devam edıyor. ki bu arkadasın yakın lokasyonlarda 20 den fazla hesabı var, onlarda hala devam edıyor. sen burada kendıne bahane arıyorsun başka birşey değil. gmlerin ban attıgı falan yok. sistem bazı fonksiyonları algılıyor otomatik ban atılıyor bu olay tamamen bundan ibaret haftalardırda anlatmaya çalıştığım bu

ayrıca ben deneme yanılma ile bazı şeyleri aştım ama senın gibi tamam ben kendımı kurtardım gerisi onemli degil kafasında davranmıyorum.
    ama gün geçtikçe bu sekilde davrandıgım için hata yaptıgımı düşünüyorum belkide en dogrusu senin yaptığın gibi kendini kurtarmak

Edited once, last by Deno: Deno tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Username

Açık açık yazdığım nedir?

Buyur bak bakalım geçmiş konulara aynısını yazıyorum farklı birşey yok.

Siz ve sizin gibilerden çok var bu toplulukta.

2-3 ay önce özel mesaj ile m2bob'u artık bitircem youtubede video çekecem kimse para kazanamayacak diyen kişisin sen! Gelip burada boş yapıp adamın konusunun kapatılmasına neden olma!

Yazdıklarını ifşalamak istemiyorum lütfen kendine biraz çeki düzen ver.

• bundan 3 gün önce şems sunucusunda 3 çar açtım 15 saat kastım ve 50 level oldular uyurken kapattım ban yemesin diye uyandığımda aynı mail olmasına rağmen 2 si banlandı bir tanesi banlanmamış sistem banı çok muhtemel

• Post by xxpaladin09 ().

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!