BAN va REDBAN

• bi çok kişi bunu söylüyor 6 taneden 1 i ban yemiyor yanına 5 hesap yeni ekliyoruz yine yeni 5 tane ban yiyor. sanki o bitaneyi yem olarak bırakıyorlar gibi gerçekten çok ilginç bişey

O kasıtlı yapılan bir şey ip falan değişince o hesaptan takip etmek için yapıyorlar.

• Ban yemenin bir diğer sebebi de yoğun saatlerde giriş yapılması bence. Şuan marmarada 4 gündür ban yemeyen çarım ban yedi. Mail onaylı ve maile pega beyin attığı pegaban ya da ban maili gelmedi. Banın sebebi ise marmaraya girerken çok bekletiyor bot da kapatıp kapatıp açıyor bağlanmaya çalışıyor sanırım bu yüzden ban yedi. Anti ban açıktı ve loglarda kimse yoktu. Sunucunun girişlerinin yoğun olduğu saatlerde sunucuya giremeyip sürekli girmeyi denediği için ban yiyor olabilirsiniz dostlar ben de şuan böyle ban yiyince çıkarım yaptım.

avcı banlamış olabilir bazen logda görünmüyor ve mail gelmiyor onlar banlayınca

O kasıtlı yapılan bir şey ip falan değişince o hesaptan takip etmek için yapıyorlar.

olabilir o yüzden bu gibi bi durumda o kalan carıda kullanmamak lazım

Edited once, last by Onur34: Onur34 tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• avcı banlamış olabilir bazen logda görünmüyor ve mail gelmiyor onlar banlayınca

olabilir o yüzden bu gibi bi durumda o kalan carıda kullanmamak lazım

yok spama gelmiş hocam baktım marmarada tespit edilen bot hesaplar yazıyor.

• evet arkadaşlar sayın yetkililer bakın günlerdir anlatmaya calısıyorum m2bobda sorun var yakalanıyor aynı ayarlarda 1 30 hesap aktif olarak calısır halde 2. haftayı gordu ban yok fakat 2. 30 için bu 2 hafta içerisinde belki 40. deneyisimdir 2. 30 için 1.günü görmek nasip olmadı inanın sebebini ogrenmek icin elımden geleni yaptım fakat sonuca ulasamıyorum az once tek tek elle 30 acc içinde 5 er adetten elle nick yazarak 2x 30 hazırladım daha cor görevi bitmeden ban yediler hepsi 1-1 proxy HERBIRI FARKLI SUBNET** her seferinde hwid yeniledim yani aklıam daha bisey gelmıyor ban yemıyorum dıyen arkadaslarıda anlıyorum bende bi 30 hesap ban yemedi diye ban yok dıyebılırım fakat durum bu sekilde DEĞİL! eke 1 adet hesabın logunu atıyorum merak eden inceleyebilir loglarda gozuken bot hesabı benle aynı lokasyonda aynı işi yapan birisi o hala orada :). eğer gormek ısterseniz diğer loglarıda ekleyebilirim

pegasus hocam kusura bakma ama bu hileyi bırakma evresi değil dahada hırslanma evresi suanlık birşeyler başarıyor olabılırsınız fakat bunun boyle devam etmeyecegini hepimiz biliyoruz :)

Files

Edited once, last by Deno: metin2 yoneticileri burayı okuyorsa diye ().

• Deno yeni hesaplarda bi sorun olduğu konusunda hemfikiriz fakat bunun m2bob ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Bu düşüncem yanlış anlaşılmasın tamamen manuel açılan hesaplarda aynı şekilde banlanıyor söylemek istediğim yeni hesaplar farklı bi yerde takılıyor. Bob ta sorun olsaydı sistem ban ı tüm hesapları banlardı sadece yeni hesapları değil.

• Tomorrow and tuesday, we plan to make the version that uses the same Logincodes (automatic) for all accounts with the same Logingroup!

After that we will wait for feedback. And then we will move on to the next step, that is to readout code from the GF Client without user input needed!

If you have alchemy bugs, please look here: RE: 10.8.6 - feedback

signature1.png
    signature2.png

• Onur34 katılıyorum kardeşim çünkü ben başka bir hile kullanıyorum aynı sorun bendede var bende ban yiyorum. mesele eski çarlar da değil yeni açılan çarlarda bu çarlar bir yerde tutuluyor ve 1-2 gün sonra banlanıyor. Ben Manuel çar oluşturdum fakat yine ban yedim. Acaba oyun içi çar kastırsak 1 hafta falan beklesek sonra hile ile cor kasmaya başlasak loğlardan düşer mi çarlar yoksa ban yer miyiz tekrar bilemedim

• Onur34 katılıyorum kardeşim çünkü ben başka bir hile kullanıyorum aynı sorun bendede var bende ban yiyorum. mesele eski çarlar da değil yeni açılan çarlarda bu çarlar bir yerde tutuluyor ve 1-2 gün sonra banlanıyor. Ben Manuel çar oluşturdum fakat yine ban yedim. Acaba oyun içi çar kastırsak 1 hafta falan beklesek sonra hile ile cor kasmaya başlasak loğlardan düşer mi çarlar yoksa ban yer miyiz tekrar bilemedim

7 gün bekletilmiş hesap ban yedi bende

denemek isterseniz deneyin yine

• arkadaşlar benim yeni hesaplarım 1-2 güne ban yiyor sonra dedim eski hesapalrı deneyim onları koydum bota 2 gün oldu daha banlanmadı bakalım eski hesaplarda ban yiyecek mi 1-2 gün sonra tekrar yazacağım eğer bu hesaplarda banlanırsa o zaman ne diyeceksiniz sorun iyice karışık bir hal alır eğer banlanmazsa yeni hesaplar farklı bir yerde tutulma muhabbeti doğru olabilir

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

• arkadaşlar benim yeni hesaplarım 1-2 güne ban yiyor sonra dedim eski hesapalrı deneyim onları koydum bota 2 gün oldu daha banlanmadı bakalım eski hesaplarda ban yiyecek mi 1-2 gün sonra tekrar yazacağım eğer bu hesaplarda banlanırsa o zaman ne diyeceksiniz sorun iyice karışık bir hal alır eğer banlanmazsa yeni hesaplar farklı bir yerde tutulma muhabbeti doğru olabilir

özele bakar mısın

• Çok şey denedim şuanlık ara verdim :) bulamıyorum kafa kalmadı

Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harap eden fenalıklar, hep din örtüsü Altındaki küfür kötülükten gelmiştir

aa08b9.png

• Post by tatlici06 ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • Şu mayanın tarifi bi bizde işe yaramıyor herhalde :) ALinO

Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harap eden fenalıklar, hep din örtüsü Altındaki küfür kötülükten gelmiştir

aa08b9.png

• şimdi işimiz sıkı9

Mayayı tutturmuşşun demekki 2 hafta iyi bir süre belki ss banı bile olabilir?

şimdi işimiz sıkıntıda, 2 hafta sure boyunca yeni hesap atamıyordum sureklı ban yıyorlardı bakalım simdi ne olacak

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!