Toplu ch atma ve Toplu atak durdurma

• Merhaba toplu ch atma ve toplu atak durduma özellikleri gelse cok iyi olur . Bu şekilde biraz zor oluyor hesabları yönetmek tek tuşla bu dediklerimi yapabiliriz yine istiyen tek tek yapar istiyen bir tuşla yapar..

• Hesapları toplu bir şekilde aynı ch ye sokma özelliği zaten mevcut aynı işi görür diye düşünüyorum, bu özellikten ziyade toplu satıcıya gönderme olsa daha mantıklı olurdu

benim söylediğim bu degil bunu biliyorum . Oyundayken tek tek degilde toplu ch değiştirme

• Yani doğrusu ihtiyaç olup olmadığı konusunda çok emin değilim çünkü bazı yeni özelliklere bazı kişiler ihtiyaç duyabiliyorken bazıları hiç kullanmıyor.

Çok fazla kişi aynı özelliği isterse eklemeyi düşünürler belki

• Yani doğrusu ihtiyaç olup olmadığı konusunda çok emin değilim çünkü bazı yeni özelliklere bazı kişiler ihtiyaç duyabiliyorken bazıları hiç kullanmıyor.

Çok fazla kişi aynı özelliği isterse eklemeyi düşünürler belki

Okey oynatan kişilerin cok işine gelir toplu ch degiştirme özelliği kullanmak istemiyende yine eskisi gibi kullanır... cok hesap olunca zor oluyor tek tek ch atma

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!