Oyundan atıyor

• arkdaşlar atmaması için hazır bir setting varmı sürekli oyundan atıyor ve giriş koruması yapıyor çarlar hızlı koşmayı kapattığım halde de atıyor (farm bot çalıştıyorum)

• Bende şuan hiçbir sorun yok oyundan atma problemi ile ilgili Ayarlarınızı kısıp denemeler yapabilirsiniz Abartmadan

f12kvjn.gif         PALADIN           obmh8ln.gif

• Ayarlar ıle ılgılı degıl 30 waithack olsa bile atıyor eskısıne gore kötü, bazı suphelendıgımız noktalar var ölmüş slotun yanına teleport yapmaya çalışıyor, teleport aralığı çok yüksek geri tepmelere neden oluyor vb.

Bunu ileriki günlerde test edicez..

Oyundan atmasa bile geri tepmeler tam anlamıyla cok var bunu devamlı kontrol etmeden anlayamazsınız, okçu da böyle bir sorun olmayabilir.

• 3 haftadır değişen birşey yok bende her türlü şeyleri denedim. simya çarlarım hep banlanıyor fakat normal farm yapan hesaplarım 1 haftadan fazladır halen duruyorlar bunlar 7/24 açık olduğu halde ban yemediler daha

• Alino bazen çok gıcığıma gidiyorsun hani sorun belirtiyoruz aynı durumu bir çok insanda yaşıyor ordan mahalle karısı gibi olaya atlayıp şu bende yok bu bende yok demeyi artık kes eyvallah yararın oluyor sağolda hani burda sorunlarımızı yazıp bide yaraya tuz basmasan seviniriz. burada kimse sana ban yedin mi yazmıyor.

bu hatalarını yaşına veriyorum iyi geceler sana

• Alino bazen çok gıcığıma gidiyorsun hani sorun belirtiyoruz aynı durumu bir çok insanda yaşıyor ordan mahalle karısı gibi olaya atlayıp şu bende yok bu bende yok demeyi artık kes eyvallah yararın oluyor sağolda hani burda sorunlarımızı yazıp bide yaraya tuz basmasan seviniriz. burada kimse sana ban yedin mi yazmıyor.

bu hatalarını yaşına veriyorum iyi geceler sana

iyide simya ile iligli bi durum değil yenı olusuturulmus karakter ıle ılgılı bır durum.

Edited once, last by ALinO ().

• Kardeşim kendinle çelişiyorsun sorun yok diyorsun . Kendimde de sorun yok diyorsun şuan dediğin şeyi zaten haftalar öncesinde söyledik yeni karekterler ban yiyor diye. ama öyle birşey yok diyordunuz. burada kendinle çelişkiye girmişssin.

konuma gelecek olursak farmda olan çarlarımda aynı gün açılan hesaplar ve halende farm yapıyorlar simya çarlarım her gün muhakkak bir kaçtanesi banlanıyor.

• Kardeşim kendinle çelişiyorsun sorun yok diyorsun . Kendimde de sorun yok diyorsun şuan dediğin şeyi zaten haftalar öncesinde söyledik yeni karekterler ban yiyor diye. ama öyle birşey yok diyordunuz. burada kendinle çelişkiye girmişssin.

konuma gelecek olursak farmda olan çarlarımda aynı gün açılan hesaplar ve halende farm yapıyorlar simya çarlarım her gün muhakkak bir kaçtanesi banlanıyor.

Geçen x sunucusunda 9 chde 1 level karakterler vardı test için 30 level simya hesabınla görev aldım ban yedi. :)

Test hesabımdı bu, gm oraya 9 chde sandalyesını kurmus beklıyor buyuk ıhtımalle işsiz bir gm. :D

• Bu kadar kişinin ban yemesi sizce gm mi bekliyor orada ? bu bana mantıksız geldi

Benım test ettıgımde boyle bır sorun yasandı, fakat panelden kontrol edıp ban attıkları bellı yenı hesaplar yıyor hatta bazen eskı hesaplarada vurdugu oluyormus.

Panelden atılan banda neyi baz aldıklarını bilmiyoruz. Yeni karakter ama neye göre işde.

• Ayarlar ıle ılgılı degıl 30 waithack olsa bile atıyor eskısıne gore kötü, bazı suphelendıgımız noktalar var ölmüş slotun yanına teleport yapmaya çalışıyor, teleport aralığı çok yüksek geri tepmelere neden oluyor vb.

Bunu ileriki günlerde test edicez..

Oyundan atmasa bile geri tepmeler tam anlamıyla cok var bunu devamlı kontrol etmeden anlayamazsınız, okçu da böyle bir sorun olmayabilir.

bende de bi problem yok

• İlla kick veya cokme olacak diye birsey yok.

Geri tepmeler ve ölmüş canavarların yanına teleport yapma sorunu var.

Yaniniza bir oyuncu geldiginde waithack ın daha yavas ve etkisiz olması, +90 mapda etkisiz olması vb.vb. klasik waithack kullanıyorsanız bunları anlamamanız normal.

C4 hilesine gore daha kotu kiyaslama yapabilirsiniz, tabi yakinda testler zaten yapilacak.. Umarım sorun bulunacak ...

• Bu kadar kişinin ban yemesi sizce gm mi bekliyor orada ? bu bana mantıksız geldi

Katılıyorum, bu iş gm lerle alakalı olamaz. sistemsel olarak bazı loglar düşüyor önlerine bence.

Bu arada charlarım yine 3 günden kısa sürede kapanmaya başladı. şanslı olursam antika çıkıyor yoksa gg

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!