internet bağlantısından anlayan varmı ?

• yüksek ayarlda bob sürekli oyundan atıyor ayarlarım şu şekilde farm bot rangee:50 koşma:170 toplama: geniş itemyang rangee: 50... oyundan atmaması için ayarları baya bir düşürmem gerekiyor..

internet durumum: VDSL 50Mbps upload: 7.5 ping: 24

aynı ayarlarla bob kullanan arkadaşım var onda oyundan atma cok az oluyor ...

internet durumu: FİBER 35Mbps upload: 5.5 ping: 24

sizce bu sorun neyden kaynaklı ?? SNR MARGİN DEĞERİ İLE BAĞLANTISI VARMI ?

• aynı ayarlarda item toplama hızını 0.5x e çek bide öyle denesene

eğer işe yararsa item toplama genişliğğini w.hack range den bi 5 m uzun tutmanı öneririm.toplama hızı düşeceği için sınırdaki itemlere yetişemiyor bazen toplama hızı

Edited once, last by eferdemm1: eferdemm1 tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• aynı ayarlarda item toplama hızını 0.5x e çek bide öyle denesene

eğer işe yararsa item toplama genişliğğini w.hack range den bi 5 m uzun tutmanı öneririm.toplama hızı düşeceği için sınırdaki itemlere yetişemiyor bazen toplama hızı

Denedim şimdi yine atıyor deli olacam internet nerede eksik kalıyor onu çözemiyorum.... atmaması için rangeyi 30 falan düşürmem gerek tabi yine atıyor ama 2 3 dk 1 şeklinden atıyor....

• Kendi waithack ayarını bilgisayar ve internet hızına göre ayarlaman gerek ben sana 40 range yap derim atar 30 yaparsın atmaz bunu kimse bilemez.

bunu biliyoruz... ilk yazdığımı oku bir karşılaştırma yaptım ve bu internetin neyine bakıyor hızına pingine snr margin değerinemi ?

• Saldırı sekmesinde metin ve bossların altında ayarlar var ordan waithack distance steple oynamayı dene birde. 250 şer artır azalt kendi ayarını bul. öyle bir konu okumuştum ama ne kadar efektif bilemiyorum. aklıma gelen başka birşey yok malesef. keşke yardımcı olabilseydim.

• Saldırı sekmesinde metin ve bossların altında ayarlar var ordan waithack distance steple oynamayı dene birde. 250 şer artır azalt kendi ayarını bul. öyle bir konu okumuştum ama ne kadar efektif bilemiyorum. aklıma gelen başka birşey yok malesef. keşke yardımcı olabilseydim.

Teşekkürler kardeşim deniycem

Ne denediysem olmuyor ancak 1.köy 2.köyde yüksek ayarlarla çalışıyor diger maplerde range 30 35 40 cekmem gerekiyor..... dış kutuyu ve port değiştircem bakalım düzlcekmi

Edited 8 times, last by DARBELi MATKAP: Merged a post created by DARBELi MATKAP into this post. ().

• 1: yang range aralığını - > 20 yapın -> item range aralığını x50 yapabilirsiniz fazla etki olmaz.

2: PickUp toplama hızını -> 0,5 yapın

3: Resimde görünen 1 numaralı alan, karakter kick olduktan sonra kaç rangeyle başlasın? bunu soruyor.

Resimde görünen 2 numaralı alan 20 saniye sonra range aralığını kaça yükseltmeli? bunu soruyor.

Bu teknik sürekli döngü halinde kick olmasını engeller.

4: Speed + range bunu 15 20 arası yapmanı öneririm.

5: Speed x2 normal.

Belki bu ayarlar biraz işine yarayabilir.

Files

• 45.PNG

(7.66 kB, downloaded 56 times, last: )
    • 46.PNG

(10.26 kB, downloaded 56 times, last: )
    • 47.PNG

(3.83 kB, downloaded 56 times, last: )
  • Eyw ama hepsini denedim benim için önemli olan ayar 50 range olması bunuda internetim hiç birşekilde kaldırmıyor toplama olsun koşma olsun speed olsun hepsini düşürüyorum ama yine boş... range 35 düşürüyor yine 1 dkda bir atıyor.. tabi bu dedigm olay her haritada her slotta olmuyor 1. Köy 2 köy sıkıntısız çöl ve diger maplerde 40 range üstü sıkıntı oluyor daha önce proxy sayesinde 55 range 200 koşma ile 1 2 saatte 1 kere atıyordu 100 range de bile yapıyordum atmadan ama oo proxy alt yapısı degişti rezil olduk ...

Benim merak ettiğim internetin ne degerine bakıyorda yetersiz görüyor hızmı pingmi uploadmı SNR MARGİN DEGERİMİ OLAY NEY YANİİİ BİLSEM ONA GÖRE BİRŞEYLER YAPCAM

• Kardeşim haritada engelli bir yer varsa 10 range bile olsa atar bunu kendin iyi ayarlaman lazım.

Belli yer derken kalabalık slotlarda özellkle atıyor ve şuan oo haritada yapan arkadaşlarım var 2 3 dk 1 atıyor oyundan beni 20 saniyede 1 atıyor oyundan az atması için rangeyi 50 den 30 35 cekmem gerekiyor

• Post by DARBELi MATKAP ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • zaten vurduğunu en fazla 2 sn de kesmiyor mu :) 30 a çek performansa bi bak bence. yine keser diye düşünüyorum.oyundan atma sebebin de bence bu. ben çok slotun olduğu biyerde 15 le rahatlıkla temizliyorum mapı.oysa menzilde 30-40 tane canavar oluyor.

• Sorun yaşamak istemeyen okçu hesap oluştursun ve tüm ayarları max yapsın. En basit çözüm.

Fiber olup olmaması fark etmez anlık ping yükselmesi lag oluşumu kick sorunu yaratır, ek olarak bazı konumlarda çok oyundan attığı açık ve nettir..

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!