CPU Düşürme porgramı

• Cpu kullanımı düşürecek ek bir program kullanan kişiler var.örneğin 100 hesabı %50 cpu ie kullanabiliyorlar

daha önce AlinO da bu konudan bahsetmişti Very High CPU Usage on New Version !

bu programı kanıtlayabilirim elimde videoları mevcut vmware ile kullanıyorlar

bu özelliğin m2bob a gelmesi gerektiğini düşünüyorum,m2bob için bu çok faydalı olur

KIZILPENCE .FANKI Halabaya sizler zaten m2bob un iyiliğini isteyen kişilersiniz. bu konudan rahatsızlık duymazsınız, bunu slait e iletirmisiniz

bu programı hala yapmak mümkün bazı kişilerin bu programın olmadığını iddia etmesi normaldir ama bu kesinlikle var kullanıyorlar

kullanan kişiler olduğunu biliyorum kanıtım var,2 aydır satın alamadığım için bu özelliğin m2bob un eklemesi tarafındayım

sonuç olarak slait bu konu üzerinde çalışırsa iyi birşeyler yapabileceğini düşünüyorum.

dün buna benzer bir konu açmıştım yanlış dil diye silinmiş türkçe olarak değiştirdim :thumbup:

Edited once, last by Nightblue ().

• bunun kullanılmasını kimse istemez diye düşünüyorum . eski çin botları bunu kullanıyordu 2gb ramli pcde 20 tane bot açılıyordu bide tren sistemi vardı normal oyuncular vuracak slot bulamıyordu , böyle bi sistemin gelmesi yang fiyatlarınıda bozar emin ol kesinlikle gelmemesi taraftarıyım . böyle bir olay bundan 10 sene önce varsa 10 senede sonrada vardır kapatılacak bir açık değil sanırsam .

ESKİ ÇİN BOTLARI

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• gothcharlotte1 8 10 kat değilde 3 4 kat olsada yeterli en azından

hmmm bana birini hatırlatıyor gibisin ?

seninle tartışmicam konuyu kapatmaya çalışıyorsan forum değilde youtube dan girme seçeneğimde var.

m2bob un sahibi slait tir unutmayın burdada slaite faydalı bir konu açılmış kirletmeyin

Edited 2 times, last by Nightblue: Merged a post created by Nightblue into this post. ().

• laftan anlamıyorsun ama tekrar anlatmaya çalışayım.

slait zaten kendisi de cpu düşürmeye çalışıyor bunun için render game özelliği ekledi ama hiçbir etkisi olmadı.

dediğin olay eskiden vardı ama artık yok. çünkü packler eskisi gibi açılamıyor. Açan vardır belki ama ben bilmiyorum.

diyelim ki bu herkesle paylaşıldı daha 2 gün önce botlar yüzünden sunucuların yeni kayıtları kapandı.

Eğer cpu scripti var ise (bence yok) ve paylaşıldı diyelim. Ortada bir piyasa kalacağını zannediyor musun?

Kuyuyu sonsuz zannediyorsun heralde.

biz bile metin2nin sonunun yaklaşmakta olduğunu söylerken sen bulunduğun durumu idrak edemeyip üstüne fazlasını istiyorsun ve herkesle paylaşılsın istiyorsun.

Tamam bunu isteyebilirsin saygı duyarım. Sonuçta herkes fikir beyan edebiliyor fakat bunu yaparken neden insanları rahatsız ediyorsun, taciz ediyorsun?

Hayatta bol şans ( TABİ BİR HAYATIN VARSA)

• Official Post

Bu konuyla ilgili forumda zaten bir konu var o konu altından devam edin gerekli bütün açıklamalar orda yapılmıştır. Aynı konuları tekrar tekrar açmayın. Ve gothcharlotte1 bahsettiğin hiledeki sistem cpu düşürme ile ilgili falan değil o clientless bir sistemdi en çöp pc ile yüzlerce bot atabiliyordun şu an onun yapılması imkansız.

Very High CPU Usage on New Version ! Konuya burdan devam edebilirsiniz.

Thread closed!

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!