[SORU] Ninja YAY hilesi.

• Selamlar bazen sürgünde gezerken zırhsız level silahı ile binek üstünde veya normal tüm slotları öldürüyorlar. m2bob daki range wait hacki denedim fakat 5 saiyede bir vuruyor ve 500 600 vurduğu için çar yatıyor bunu nasıl yapıyorlar benim itemlerim kat ve kat daha sağlam

• Açıkçası bu sorun yüksek levelli maplarda varmış test etmediğim için bilgim yok.

Bu sorunun üstünde duran fazla kullanıcıda yok. Yay için birçok açık kaynak kodu var bu sorunu yaşayanlar buraya toplanırsa büyük ihtimalle birşeyler yaptırmaya çalışabiliriz, görüşürüm sorun değil ancak birkaç kişi değil birçok kişi bu hatayı yaşıyor olması gerek..

Ayarlarının düzgün olduğundan emin misin?

Speed: 1.1 olmalı gibi.

Eğer eminsen aslında bir test hesabı ile bununda kontrol edilmesini sağlayabiliriz diye düşünüyorum..

• onların bir kısmı skill hack kullanıyor ve dediğiniz gibi m2bob taki okçuyla diğerleri arasında fark var gibi çünkü m2bob çok ölüyor.

evet skill hack ede sahibim fakat bu hileler at üzerinde yay ile ok sıkarak dolaşıyor ve tüm slotları öldürüyor. skill hack at üzerinde çalışmıyor. speed 1.1 ve range vs tüm ayarları denedim yine de 10 saniye de bir sıkıyor.

• evet skill hack ede sahibim fakat bu hileler at üzerinde yay ile ok sıkarak dolaşıyor ve tüm slotları öldürüyor. skill hack at üzerinde çalışmıyor. speed 1.1 ve range vs tüm ayarları denedim yine de 10 saniye de bir sıkıyor.

Bi özele bakar mısın hocam.

Ayarlar ve sorunu yaşadığın map ile ilgili bazı sorularım var.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!