Sürekli olarak kick

• Karakterlerimi bundan önce hangi ayarlar ile kasıyorsam aynı ayarlarsa. Hangi lokasyonda kasıyorsam orda kasmaya devam ediyorum internetimde bir değişiklilik yok ama fark ettimki karakterler 1 tane vurduktan sonra kick yiyor geri giriyor 1 tane vuruyor tekrar kick son sorunlardan sonra bir ayarı kısmamız mı gerekiyor? Karakterlerim bıçakçı

• Bendede sürekli atma sorunu mevcut ayarlardan kaynaklı değil. Show yapınca 12 clientide atıyor. Pc de bir aktivite olmayınca sıkıntı yok show yapınca tüm clientleri birden atıyor. tekrar giriyolar ama benim pc ye el sürmemem gerekiyor oyunda durmaları için tek tek çarlara bakmam gerek ama show yapınca 1 çarı hepsi gidiyor ve durdur yapınca client komple çöküyor. Dönem dönem bu atma sorunu denk geliyor. Bazı güncellemelerde bob stabilitesini kaybediyor. Kontrol edilse iyi olur aio rutimes vs herşey yüklü ve tam pc de eksik yazılım veya sürücü yok sadece bot için pc. r5 3600 işlemci 35mbps 9 ping net.

• Bendede sürekli atma sorunu mevcut ayarlardan kaynaklı değil. Show yapınca 12 clientide atıyor. Pc de bir aktivite olmayınca sıkıntı yok show yapınca tüm clientleri birden atıyor. tekrar giriyolar ama benim pc ye el sürmemem gerekiyor oyunda durmaları için tek tek çarlara bakmam gerek ama show yapınca 1 çarı hepsi gidiyor ve durdur yapınca client komple çöküyor. Dönem dönem bu atma sorunu denk geliyor. Bazı güncellemelerde bob stabilitesini kaybediyor. Kontrol edilse iyi olur aio rutimes vs herşey yüklü ve tam pc de eksik yazılım veya sürücü yok sadece bot için pc. r5 3600 işlemci 35mbps 9 ping net.

Özellikle waithack çökmeleri ve stabilitesi için büyük testler yapılıyor.

Bu bahsettiğiniz hatayı kısa video çekerseniz bildirim yapabiliriz.

Show yapında çökme gibi birşeye denk gelmedim açıkçası.

Edited once, last by ALinO ().

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!