Posts by kayaarkas

  ++++++++

  Teşekkür ederim. Bu arada farklı bir yerden aldım fazla bilindik değil(Bende Kalsın). Şu anda iyi durumda :D


  Cevaplıyabilirseniz şimdiden teşekkür ederim.

  Proxy ile metin2 ye giriş yapabılıoyorum hatta her çara ayrı proxy aldım.

  Fakat sorun şu ki internet tarayacısında vesaire dolaşırken yıne proxy IP si ile giriyor. Onu nasıl düzeltip internet vb. yerlere kendi ıp ile giriş yapabilirim. Ayarı var mıdır?


  Yukarıda gösterilen ayarları yaptım fakat "_" şu işaret bi türlü oluşmuyor her hesap için farklı sunucu kullanıcam. M2bob da tik işaretli olmasına rağmen normal mi?

  Files

  • __.PNG

   (2.56 kB, downloaded 2 times, last: )
  • tik.PNG

   (2.6 kB, downloaded 2 times, last: )

  teşekkür ederim.


  @CompertOS Aynı bu şekilde uyguladım adımları proxy de problem gozukmuyor gayet aktif fakat clıent uzerınde ıd şifre yazınca hiç birşekilde giriş yapmıyor. Satın aldıgım proxy sunucusu gameforge tarafından ban yemiş olma ihtimali varmıdır acaba ? veya aynı sunucuyu başkasıda kullanıyorsa böyle durum yaşanabilir mi ? amacım bunu öğrenmek

  Öncelikle Selamlar.

  Normal olarak metin2 ye girebiliyorum fakat proxy ile girmeye çalıştığımda GameForgeClient ile ıd şifre yazıyorum girmiyor. Nedeni ne olabilir arkadaşlar yardımcı olabilecek var mıdır?

  Sürekli Ch değişikliği ve ayarların çok yüksek kullanılması bu durumu kaçınılmaz kılıyor neredeyse dostum. Sık Ch değiştirmemeye bak. Hatta hesabın sürekli aynı ch de kalırsa daha az bu hata ile karşılaşırsın.

  Bende aynı konuyu açıcaktım ki karşıma çıktı :D Sürekli banlanıyorum 2 günde bir acaba loglarımı cok sık kontrol ediyorlar. çözümü varmıdır acaba ?

  Bu arada 12 clıent açıyorum bende.